Розробка лендингов

Що таке Лендінг?

Лендінг (Від англ. Landing page), також званий «посадкова сторінка» - це лише однієї сторінки веб-сайт, який має можливість вертикальної прокрутки і містить весь необхідний функціонал на одній сторінці. Він ідеально підходить в тому випадку, якщо ви збираєтеся займатися продажем невеликої кількості товарів (як правило, до 3) або однієї послуги.

Основними перевагами Лендінгов є:

  • низька вартість розробки Лендінзі, так як потрібно розробити тільки одну сторінку, нехай і великого розміру;
  • значно підвищується ефективність реклами та конверсія, так як покупцеві пропонується конкретний товар або послуга з закликом до дії;
  • можливість почати отримувати прибуток від сайту вже в перший день роботи!

Чому потрібно вибрати нас

Компанія IT-LANCE займається розробкою Лендінгов з 2015 року і наші продукти неодноразово доводили свою ефективність! Наприклад, один з Лендінзі, розробкою якого ми займалися, привертає більше 30000 користувачів щодня.

Пріоритетним напрямком для нас є розробка Лендінзі «під ключ». Тільки в цьому випадку ми можемо гарантувати їх високу ефективність, яка досягається завдяки використанню відточених прийомів і механізмів. При цьому, політика нашої компанії має на увазі повну орієнтованість на клієнта. Якщо у Вас є ідея, яку необхідно впровадити - ми це зробимо!

Ми гарантуємо ефективність наших проектів! Показники конверсії ресурсів, розроблених IT-LANCE, досягають показників більш 3% .

Крім того, ми можемо запропонувати супутні послуги, які зацікавлять Вас після завершення розробки лендiнга:

Замовте Лендінгем прямо зараз і отримаєте унікальну пропозицію!

Мобільний телефон, Viber: +38 (093) 372 49 46
Telegram: @skivchik
E-mail: development@it-lance.com.ua

Скільки коштує розробка Лендінга

Ви можете замовити Лендінгом у нас всього за 3000 грн! Зателефонуйте прямо зараз за номером +38 (093) 372 49 46 та отримайте безкоштовну консультацію!

НазваТипове рішення Унікальний дизайнПід ключ
вартість3000 грн.6000 грн.8000 грн.
унікальний дизайн-++
Пошукова SEO-оптимізація сайту--+

Вверх