Просування в мережі Інтернет та розробка рекламних кампаній

Однією з ключових завдань після розробки сайту або Лендінзі є просування його в мережі Інтернет або СЕО оптимізація, так як без цього найважливішого етапу Ваш якісний, цікавий і корисний ресурс просто ніхто не побачить.

Просування в мережі Інтернет - досить тривалий і складний процес, успішне виконання якого багато в чому залежить від якості ресурсу, який належить розвивати. Саме з цієї причини ми займаємося розкручуванням сайтів і Лендінзі, які розроблені тільки в компанії IT-LANCE. Тільки в цьому випадку ми можемо гарантувати ефективне використання витрачених коштів і позитивний результат СЕО оптимізації. Однак, якщо ви все ж хочете скористатися послугами наших фахівців, але ваш веб-сайт розробляла інша компанія, ми готові провести глибокий аналіз і запропонувати ряд доробок, які дозволять зробити ваш проект дійсно ефективним і відвідуваним.

Чому варто вибрати нас?

Уже той факт, що Ви зайшли на цю сторінку говорить про те, що ми знаємо свою справу. Результативність і якість роботи команди фахівців доведено часом і успішно СЕО оптимізованими проектами: ми вже більше 10 років займаємося розкручуванням сайтів і Лендінзі і домоглися значних результатів. Так, один з проектів, просуванням якого займалися наші фахівці, щодня отримує понад 20000 відвідувачів від пошукових систем!

Розробка рекламних кампаній

Просування і розкрутка сайтів в мережі інтернет, як вже зазначалося раніше, це тривалий процес, який може зайняти не один рік. Але якщо ви не готові чекати і хочете отримати результат вже зараз - є вихід! Для цієї мети існує реклама сайтів в Інтернеті. Залежно від цілей, які ви перед собою ставите ми можемо запропонувати вам кілька джерел для покупки трафіку:

  • соціальні мережі;
  • контекстна реклама;
  • банерна реклама.

Зателефонуйте прямо зараз за номером +38 (093) 372 49 46 та отримайте безкоштовну консультацію!

Якщо у Вас ще немає сайту, то ми можемо запропонувати вам послуги нашої компанії:

Вартість просування і головний виконавчий директор оптимізації, розробки рекламних кампаній

Вартість просування кожного проекту індивідуальна, так як залежить від багатьох факторів. Наш фахівець вивчить Ваш ресурс і озвучить можливі варіанти просування і їх вартість. Як правило, для середньостатистичних ресурсів, вартість просування сайтів в нашій компанії становить 1500-2500 гривень в місяць, розробки рекламної кампанії - 1000 грн. Для більш докладної інформації ви можете зв'язатися з нами, і ми проведемо аналіз Вашого ресурсу абсолютно безкоштовно і підготуємо для вас індивідуальну комерційну пропозицію!

Залишилися питання? Ми з задоволенням відповімо і допоможемо Вам, телефонуйте або пишіть:

Мобільний телефон, Viber: +38 (093) 372 49 46
Telegram: @skivchik
E-mail: development@it-lance.com.ua

Вверх