Доопрацювання та супроводження існуючих продуктів

Одним з ключових напрямків діяльності компанії IT-LANCE є супровід, доопрацювання, технічна підтримка і обслуговування існуючих веб-сайтів, програмних продуктів, мобільних додатків і інформаційних систем. Не залежно від того, хто займався розробкою Ваших продуктів, ми зможемо взяти їх до себе не обслуговування.

Ні для кого не секрет, що після завершення початкової розробки сайту або програмного продукту його життя, а відповідно і робота над ним тільки починаються. Для коректного функціонування всіх елементів інформаційних систем необхідна участь досвідчених технічних фахівців, зміст яких в штаті буває необгрунтовано дорого. З цієї причини люди часто передають обслуговування і супровід існуючих продуктів спеціалізованим компаніям.

Ми завжди підтримуємо і допрацьовуємо продукти, які були розроблені компанією IT-LANCE протягом усього терміну експлуатації. Але якщо ваш програмний продукт або сайт був розроблений іншою компанією, яка відмовилася його супроводжувати, ми готові взяти цю задачу на себе. Ось деякі з відомих проектів, обслуговуванням і доопрацюванням яких ми займаємося:

Політика Нашої компании спрямована на максимальну зручність наших КЛІЄНТІВ, з цієї причини Ми пропонуємо кілька варіантів співпраці:

  • погодинна оплата за виконаний обсяг робіт;
  • щомісячна тарифікувався оплата;
  • комбінована оплата (обраний Вами тариф на обслуговування + додаткова оплата доробок);

Вартість погодинної роботи становить 400 грн. за одну годину.

Орієнтовні тарифні плани наведені в таблиці нижче, однак вони можуть відрізнятися в залежності від масштабу і складності проекту, який обслуговуватиме.

Зателефонуйте прямо зараз за номером +38 (093) 372 49 46 та отримаєте індивідуальну пропозицію і тарифний план на обслуговування Вашого проекту!

Тарифний план Мінімальний Комфортний Оптимальний
Вартість за місяць 600 грн.1200 грн.2000 грн.
Підтримка працездатності +++
Кількість годин для безкоштовних доробок-2 часа5 часов
Консультації технічного фахівця--1 час

Залишилися питання? Ми з задоволенням відповімо і допоможемо Вам, телефонуйте або пишіть:

Мобільний телефон, Viber: +38 (093) 372 49 46
Telegram: @skivchik
E-mail: development@it-lance.com.ua

Вверх