Розробка систем автоматизації підприємства

Ні для кого не секрет, що ІТ технології з кожним роком зачіпає все більше сфер. Не стали винятком і контроль, облік і організація роботи підприємств. Компанія IT-LANCE займається розробкою систем для ведення роботи підприємства індивідуально для кожного клієнта. Це дозволить отримати необхідний Вам функціонал, який буде реалізований відповідно до Ваших вимог.

Система автоматизації підприємства, розроблена компанією IT-LANCE має ряд переваг:

  • дозволяє більш ефективно вести контроль за роботою підприємства, так як всі процеси і операції зберігаються в електронному вигляді, і ніхто не зможе внести в них несанкціоновані зміни;
  • Ви отримуєте можливість доопрацьовувати свою систему і доповнювати її тим функціоналом, який Вам необхідний;
  • в наших системах немає обмеження на кількість користувачів системи, а додаткові робочі місця в ній не будуть приносити додаткових витрат;
  • така система легка в навчанні, тому що не містить зайвого функціоналу, а всі операції в ній інтуїтивно зрозумілі для користувачів і адміністраторів;
  • ви отримуєте унікальний інструмент, аналогів якого не існує, тим самим опиняючись на крок попереду конкурентів.

Чому Вам варто вибрати компанію IT-LANCE?

  • Наші рішення завжди ефективні і виробляються «під ключ» з глибоким аналізом потреб замовника і їх подальшою реалізацією.
  • Ми реалізуємо і налаштуємо зв'язок розробленої системи з вже існуючими програмними продуктами, які функціонують у Вашому бізнесі, такі як 1С: Підприємство або IP-телефонія.
  • Наші фахівці мають багаторічний досвід розробки подібних систем, багато з яких функціонують в ключових підприємствах міста Харкова, наприклад в КП «БТІ».
  • Ми завжди продовжуємо підтримувати і допрацьовувати розроблені нами продукти.

Скільки коштує розробити систему автоматизації підприємства?

Вартість розробки подібних систем досить висока і розраховується індивідуально. Для отримання інформації про вартість розробки зв'яжіться з нами і ми зробимо для Вас комерційну пропозицію в якому опишемо шляхи і вартість автоматизації Вашого бізнесу.

Крім того, ми можемо запропонувати супутні послуги, які зацікавлять Вас після завершення або в процесі розробки:

Залишилися питання? Ми з задоволенням відповімо і допоможемо Вам, телефонуйте або пишіть:

Мобільний телефон, Viber: +38 (093) 372 49 46
Telegram: @skivchik
E-mail: development@it-lance.com.ua

Вверх