Установка і обслуговування систем відеоспостереження

Зв'яжіться з менеджером по установці відеоспостереження прямо зараз - +38 (095) 621 12 20

Компанія IT-LANCE займається установкою відеоспостереження в Харкові. Ми надаємо найнижчі ціни на обладнання, а так само проводимо професійний монтаж, що не порушує цілісність ремонту, завдяки чому зберігається презентабельний вигляд приміщення. Ми займаємося установкою відеоспостереження в офісі і в будь-яких інших приміщеннях, на вулиці, з будь-яким рівнем складності.

Чому для установки відеоспостереження вибирають компанію IT-LANCE

Політика нашої компанії спрямована на високу якість послуг, що надаються і найнижчу ціну установки відеоспостереження в Харкові. Ці цілі забезпечуються рядом факторів, завдяки яким нас вибирають серед безлічі інших компаній, що надають послуги з установки відеоспостереження. Ось деякі з них:

  • найнижчі ціни на обладнання для відеоспостереження, так як ми працюємо безпосередньо з постачальниками і не завищуємо вартість, з цієї причини, замовивши установку відеоспостереження в компанії IT-LANCE, ви отримаєте обладнання на порядок дешевше ніж в магазині ;
  • безкоштовна консультація з фахівцем з монтажу відеоспостереження;
  • розрахунок вартості і розробка проекту здійснюються в найкоротші терміни;
  • ми встановимо Вам відеоспостереження швидше, ніж будь-які наші конкуренти;
  • у нас великий штат досвідчених монтажників, які виконають роботи акуратно і швидко;
  • індивідуальні пропозиції для кожного замовника;
  • найзручніші умови співпраці, повна прозорість ціноутворення;
  • ми гарантуємо, що Ви будете задоволені установкою відеоспостереження, а наше обладнання буде працювати довго і ефективно!

Зателефонуйте прямо зараз за номером +38 (095) 621 12 20 та отримаєте індивідуальну пропозицію по установці відеоспостереження!

Вартість установки відеоспостереження в Харкові

Ми ведемо політику повної прозорості ціноутворення. Ви можете переконатися, що ми надаємо самі низние ціни установки відеоспостереження в Харкові, без зниження якості. Це забезпечується завдяки великому потоку задоволених клієнтів і власним постачальникам, які надають обладнання для відеоспостереження дешевше ніж в будь-яких магазинах. У таблиці нижче ми наводимо орієнтовну ціну відеоспостереження в Харкові, включаючи вартість установки відеоспостереження і вартість ip-відеокамери. В результаті виконаних робіт, за цю суму ви отримаєте одну повноцінно функціонуючу ip-відеокамеру. Залежно від кількості відеокамер та конфігурації обладнання вартість відеоспостереження може варіюватися.

Розрахунок вартості системи відеоспостереження:

НайменуванняВартість
IP-відеокамера DH-IPC-C12P1450 грн.
Монтаж відеокамери200 грн.
Налаштування відеоспостереження200 грн.
Разом1850 грн.

Таким чином, за 1850 грн. ви можете отримати повноцінне відеоспостереження в Харкові.
Зв'яжіться з нами, і ми підготуємо для Вас індивідуальну пропозицію по установці відеоспостереження!

Проектування і монтаж системи відеоспостереження в Харкові та інших містах - один з найбільш затребуваних методів забезпечення безпеки на комерційних, промислових і приватних об'єктах. Камери дозволяють контролювати ситуацію на території в режимі реального часу, запобігати і розкривати порушення, оперативно реагувати на аварійні ситуації. Щоб весь комплекс системи відеоспостереження працював злагоджено і безвідмовно, монтаж і налагодження відеоспостереження повинні виконуватися професіоналами. Компанія IT-LANCE надає повний спектр послуг з установки систем будь-якої складності.

Також ми надаємо можливість укласти договір на технічне обслуговування і профілактичні роботи систем відеоспостереження, що в значній мірі дозволить зменшити кількість поломок. Раз на місяць провести профілактику буде економічно вигідніше, ніж в подальшому віддавати камеру в сервіс і ремонтувати.

Залишилися питання? Ми з задоволенням відповімо і допоможемо Вам, телефонуйте або пишіть:

Мобільний телефон, Viber, Telegram, WhatsApp: +38 (095) 621 12 20
E-mail: v.tsaruk@it-lance.com.ua

Продаж і монтаж систем відеоспостереження в Харкові

Сьогодні ми проживаємо в світі, де складно покластися на звичайне довіру. Адже люди хочуть отримати все і безкоштовно, або під впливом алкоголю роблять незаконні вчинки. Можливо, що з такими людьми доводилося зустрічатися багатьом, і ніхто не може бути застрахований, від їх дій. Ефективний спосіб боротьби з подібними порушниками - це установка систем відеоспостереження (відеокамер). Зараз відеоспостереження є невід'ємною частиною охорони практично будь-якого об'єкта, від самого маленького магазину, до великих підприємств. Однак питання безпеки цікавлять не тільки власників бізнесу, а й звичайних людей, які хочуть бути впевнені в цілісності свого майна. Доступна ціна на послуги монтажу системи відеоспостереження дозволяє встановити камери в приватному секторі без шкоди для сімейного бюджету. Такі заходи забезпечать вам комфортний сон і безпеку проти викрадення автомобіля або вандалізму на вашій території, що на жаль відбувається все частіше. Камери допомагають не тільки обчислити особистість злочинця, але і запобігти порушенню. По-перше, психологічний фактор. Більшість зловмисників, побачивши наявності відеоспостереження навіть не стануть намагатися шкодити вам, через страх бути пізнаними і спійманими. А по-друге, камери дозволяють вам моніторити те, що відбувається в онлайн режимі, і ви можете швидко зреагувати на ситуацію. Якщо ви хочете купити відеоспостереження для будинку, офісу, квартири, дачі, магазину, приватного будинку або інших приміщень, то безпеку для вас гарантована.

Як працюють камери відеоспостереження?

Існують різні типи камер з різними характеристиками. Все залежить від ваших потреб. Буде це зовнішня камера або для внутрішнього використання. Є в ній режим нічної зйомки чи ні. Останнє дуже рекомендується, особливо для вуличних систем. Камера відеоспостереження дозволяє знімати на відео певну область всередині або зовні будинку. Тому важливо грамотно їх розташувати, щоб отримати більш широкий кут огляду. У деяких випадках ці камери можуть бути підключені до систем оповіщення всередині будинку або навіть можуть попередити поліцію або інші аварійні служби. З цієї причини відеоспостереження в квартирі, під'їзді, офісі, магазині, дачі "під ключ" краще довірити професійній компанії з грамотними фахівцями. Оскільки навіть мінімальні помилки можуть привести до несправності системи або некоректної роботи, і тоді всі зусилля і заходи безпеки будуть просто марними. Установка камер відеоспостереження (ip камери) також дозволяє вам спостерігати за тим, що відбувається у вас з будинку з будь-якої точки світу, головне наявність інтернету. Так ви завжди будете спокійні, знаючи, що у вашому будинку або офісі все в порядку.

Технічне обслуговування систем відеоспостереження також краще довірити професіоналу.

Де замовити монтаж систем відеоспостереження в Харкові?

Компанія IT-LANCE надає послуги з монтажу систем відеоспостереження в місті Харків, забезпечуючи своїх клієнтів найбільш передовою технікою (HikVision, Dahua, Tecsar, Panasonic і інші) і високим сервісом. Співробітники компанії підберуть системи відеоспостереження на будь-який бюджет і зможуть догодити навіть самим вимогливим клієнтам.

Вверх