Встановлення та обслуговування охоронної сигналізації

Установка сигналізації для офісу, магазину, будинку в Харкові

Світ інноваційних технологій, який був зовсім недавно дивовижною фантастикою, приніс в наше життя комфорт і безпека. Сьогодні установка систем сигналізації в офісі, будинку, магазині, приміщенні, квартирі , контролювати які можна віддалено, є єдиним правильним рішенням, що захищає від зазіхань на власність.

Існує кілька видів сигналізації:

  • автономна - основна функція злякати за допомогою потужного звукового або светозвукового сигналу, використання доцільно при наявності охоронного персоналу;
  • пультовая - сигнал тривоги передається на пульт охорони;
  • GSM - найсучасніша, перспективна система, оптимально підходить для об'єктів різного призначення.

Компанія IT-LANCE якісно і швидко виконає монтаж і технічне обслуговування GSM сигналізації , надовго забезпечать спокій у вашому будинку, збереження бізнесу.

У порівнянні з класичними видами охорони, GSM - сигналізація має ряд переваг:

  • при виникненні небезпеки несанкціонованого проникнення не тільки спрацьовує сигнал тривоги, але і відбувається миттєве інформування власника шляхом sms-повідомлення, дзвінка на мобільний телефон, функція оповіщення може бути підключена до 10 телефонів одночасно;
  • широкий радіус дії;
  • можливість отримання картинки з камер спостереження;
  • доступна ціна на послуги.

Надійна безпека - просто і дешево!

Найчастіше люди, їдучи з дому, не знають, що відбувається з їх майном під час їх відсутності. Установка квартирної сигналізації стандарту GSM дозволить отримувати інформацію на будь-якій відстані і з будь-якої точки світу.

Сьогодні ринок пропонує безліч різних варіанти комплектів, в які входять:

  • датчики;
  • контролери;
  • система спостереження.

Найкраще вибирати обладнання, яке буде максимально відповідати цільовим призначенням. Сигналізація для дому, офісу, дачі, магазину відрізняється функціоналом. Розібратися і вибрати ідеальне рішення допоможуть досвідчені фахівці нашої компанії.

Де замовити установку GSM сигналізації в Харкові?

Довіртеся професіоналам. Висококваліфіковані інженери компанії IT-LANCE, що мають величезний досвід роботи, знайдуть ефективне рішення найскладнішої задачі. У стислі терміни виконають "під ключ" установку сигналізації будь-якого об'єкта в г. Харьков, максимально адаптують під індивідуальні вимоги, забезпечать технічний супровід на весь період експлуатації. Наша компанія співпрацює з охоронними агентствами, тому поставити сигналізацію на пульт, при бажанні замовника, не важко буде і буде виконано в стислі терміни.

Вартість установки сигналізації в Харкові

У таблиці вказана розрахункова вартість установки сигналізації «під ключ» в Харкові з урахуванням вартості обладнання та робіт по встановленню та налагодженню для типового рішення. Залежно від індивідуальних особливостей кожного об'єкта вартість установки сигналізації може варіюватися, як в більшу, так і в меншу вартість.

НайменуванняВартість
Комплект сигналізації AJAX STARTER KIT5400 грн.
Встановлення та налаштування500 грн.
Разом5900 грн.

Таким чином, вартість установки сигналізації в Харкові складе 5900 грн., З урахуванням вартості обладнання та виконаних робіт.

Зв'яжіться з нами, і наші фахівці підготують індивідуальну пропозицію для Вашого об'єкту, з використанням оптимального обладнання за найнижчою ціною на ринку!

Вверх