Установка і обслуговування систем контролю доступом та домофонних систем

Установка і монтаж СКУД в Харкові

Кожен, хто хоче забезпечити собі максимальну безпеку і пропускний режим на території об'єкта, замислювався над встановленням системи контролю та управління доступом, скорочено СКУД. Зробити таке замовлення можна у відповідній фірмі, де фахівці проведуть розрахунки, розглянуть місце установки, і запропонують кілька варіантів, які будуть підбиратися особисто для вас. Напевно, люди, які проживають в багатоповерхових будинках знайомі з таким пристроєм як домофон. Саме він і є пристосуванням що контролює доступ. У ньому потрібно ввести пароль, якщо він не вірний, то і пройти ви не зможете. Подібного роду пристрій запропонують і вам. Також, сьогодні є спеціальні, більш надійні ключі - зі сканером відбитка пальця. Адже пароль можна вгадати, але ось відбиток не підробиш. Після вибору вами відповідного варіанту буде вироблено проектування, монтаж, установка і обслуговування СКУД .

Багато хто думає, що установка такого механізму безпеки - занадто дорога справа, і краще обійтися елементарним замком, або ж сигналізацією. Але хочеться сказати, що вартість сигналізації - набагато дорожче, ніж вартість СКУД. Зараз якраз діє доступна ціна на послуги систем контролю доступу , так що проблем з ціною виникнути не повинно.

Що ж стосується часу установки, то система контролю і управління доступом - СЬКУД "під ключ" встановлюється всього кілька годин. Але так як це людський фактор, то все буде залежати від навичок робітників. Це одна з основних причин, по якій слід звертатися в професійні та надійні компанії.

Компоненти СКУД

Пункт контролю допуску може бути дверима, турнікетом, стробом стоянки автомобілів, ліфтом, або іншим фізичним бар'єром, де доступність можна електронно контролювати. Зазвичай точкою доступу є двері. Електронна двері контролю допуску може містити кілька елементів, але головним є електричний замок . Такого роду механізми присутні в кожному під'їзді, і всі розуміють принципи їх роботи.

Також в сучасних готелях використовують спеціальні ключі-картки . Вони схожі на банківські, тільки ось запрограмовані на відкриття дверей. Їх плюсом є те, що підробити такий ключ практично неможливо. Купить системи контролю доступу подібного типу не складає великих труднощів.

Обслуговування і установка система контролю доступу (СКД) це важливий пункт в забезпеченні вашої безпеки, виконання якого варто довіряти виключно кваліфікованим майстрам, володіє потрібними навичками і досвідом роботи. Фахівці нашої компанії зможуть якісно відрегулювати і налаштувати всі потрібні компоненти.


Система контролю доступу в приміщення, офіс, готель дозволяє реєструвати робочий час співробітників , місцезнаходження кожного співробітника в приміщеннях або на території підприємства, а також фіксувати різні несанкціоновані дії - передачу картки іншій особі, залишені незамкненими двері і т.п. На сьогоднішній день, система контролю доступу є невід'ємною частиною великих підприємств і важливих інформаційних об'єктів.

Де замовити СКУД в Харкові?

Компанія IT-LANCE пропонує цікаві індивідуальні рішення в області систем контролю доступу та багатоквартирних домофонних систем, а також послуги з установки, швидкого та якісного налаштування систем контролю доступу в місті Харків .

Вартість установки системи контролю доступом в Харкові

Ми надаємо розрахункову вартість установки системи контролю доступом «під ключ» для типового рішення. Вартість може змінюватися в залежності від конфігурації обладнання та технічних вимог.

НайменуванняВартість
ВідеодомофонВід 1755 грн.
Виклична панельВід 845 грн.
Электромагнітний замок560 грн.
Доводчик двері790 грн.
Кнопка для выходу240 грн.
Блок живлення300 грн.
Встановлення та налаштування975 грн.
РазомВід 5465 грн.

Таким чином, ціна установки системи контролю доступом в Харкові «під ключ» складе 5465 грн. За цю суму ви отримаєте повноцінно функціонуючу систему контролю доступом, з урахуванням вартості обладнання та виконаних робіт.

Зв'яжіться з нами, і наші фахівці підготують для Вас індивідуальну пропозицію відповідно до технічних вимог!

Вверх