Проектування і монтаж СКС

Проектування і монтаж СКС мережі в Харкові

Структуровані кабельні системи (СКС) – це системні рішення, які дозволяють людям здійснити об'єднання в одну систему абсолютно різних телекомунікаційних можливостей. Наприклад, локальних обчислювальних та телефонних мереж, контрольних систем, систем обліку доступу, безпеки і т.д. Їх групують за допомогою СКС, яка в свою чергу є ієрархічною структурою, обладнаної у будинку.

Ефективність і працездатність всієї ІТ-системи залежить від грамотності при її плануванні, з урахуванням всіх необхідних стандартів і вимог користувача. Тільки з огляду на це, можна робити проект і розрахунок СКС мережі підприємства або бізнесу .

Як здійснити монтаж СКС?

У наш час великий бізнес & ndash; є дуже складною мережею офісів, філій, представництв, вони можуть розташовуватися в абсолютно різних точках країни, і навіть за її межами. Корпоративна мережа повинна об'єднувати всі структурні одиниці в один простір. Структурована кабельна мережа ідеально підходить для таких цілей.

Необхідно здійснення оперативного підходу до процесу організації таких мереж. Проектування, монтаж і тестування СКС в офісі, магазині, на підприємстві проходить 5 стандартних етапів. В інструкції нижче ми вам розповімо, як здійснюється побудова, організація, прокладка СКС .

Збір необхідних даних для організації СКС . Працівники виїжджають на об'єкт, здійснюють вивчення приміщення і отримують від замовника всю необхідну інформацію.

Проектування СКС . Після збору даних інженери роблять розробку технічного завдання та добірку потрібного вам обладнання.

Узгодження технічного завдання СКС . Якщо це необхідно, то робляться коригування згідно з додатковими вимогами і побажаннями.

Процес монтажу і прокладок робіт СКС . Здійснюється привіз обладнання, установка техніка та прокладання кабельних трас.

Налагодження та тестування СКС . Працівники виконують повну перевірку системи і здають її замовнику.

Важливо! Після закінчення процедури монтажу, замовник повинен отримати гарантії на виконану роботу і безпосередньо обладнання.

Де замовити послуги з монтажу СКС в Харкові?

Якщо вам необхідно виконати проектування і монтаж СКС , а також подальше побудова на її основі інженерних систем, то компанія IT-LANCE готова вирішити цю задачу! У нас доступна ціна на послуги монтажу СКС в місті Харків . У компетенції наших фахівців - проектування СКС на професійному рівні і їх швидкий монтаж. Ми виконуємо установку інженерних систем сучасного рівня будь-якої складності.

Вверх