Проектування і монтаж ЛВС

Побудова і монтаж локальної мережі в Харкові

Думаю, що багато працівників офісу стикалися з такими проблемами, як нестача місця на жорсткому диску комп'ютера, необхідність терміново переглянути файл, який знаходиться на іншому комп'ютері в сусідньому офісі. Цю проблему вирішує локальна обчислювальна мережа.

Організація локальної мережі на підприємстві і в офісі необхідна для передачі і обміну файлами між декількома комп'ютерами. Локальна обчислювальна мережа (скорочено ЛОМ) - це з'єднані обчислювальні машини в одну мережу, які дозволяють спільно використовувати програмні і апаратні потужності. Така мережа є одним з основних способів зв'язку між співробітниками, значно спрощуючи життя людей.

Побудова ЛОМ складається з таких етапів: проектування, організація, настройка і монтаж ЛВС . Навіть якщо ви розбираєтеся в комп'ютерах, самостійно організувати локальну мережу може бути складно. Для роботи буде потрібно команда кваліфікованих фахівців, які зроблять все на вищому рівні. Компанія IT-LANCE надає доступні ціни на послуги монтажу та побудова локальних мереж .

Основні можливості локальної мережі

Після того, як виконана прокладка і побудова локальної мережі малого підприємства, офісу, кафе, магазинів, готелів , ви отримуєте в своє розпорядження ЛВС.

Основні переваги і можливості локальної мережі:

  • Загальна сховище для інформації і даних. Немає необхідності на кожному комп'ютері дублювати дані, мережа дозволяє одночасно працювати з програмами декільком користувачам і бачити дані, що вносяться один одним.
  • Спільне використання принтерів і іншого устаткування. Немає необхідності встановлювати принтер у кожного комп'ютера, досить встановити один мережевий принтер, що значно економить кошти на придбання і ремонт техніки.
  • Захист інформації і політика доступу. Вся система буде перебувати під захистом і розмежована правами доступу. Це дуже зручно, якщо ви побоюєтеся, що ваші конкуренти перехоплять якусь важливу інформацію.
  • Заміна електронної пошти. Локальна мережа підприємства дозволяє відправляти миттєві повідомлення повідомлення, які моментально відобразяться на моніторі вашого співрозмовника.

Це далеко не всі можливості локальних мереж, але в цілому на базі якісно організованою ЛВС можна розгорнути інфраструктуру будь-якої складності.

Где заказать услуги по монтажу локальной сети в Харькове?

Якщо ви не знаєте надійних людей для організації локальної мережі, то компанія IT-LANCE надасть послуги з проектування та монтажу локальних обчислювальних систем, для офісів і підприємств в місті Харків .

Вверх