Проектування і монтаж ВОЛЗ

Проектування, прокладка та монтаж ВОЛЗ в Харкові

Волоконно-оптичний кабель є одним з найпопулярніших провідників. На думку фахівців, він буде використовуватися повсюдно як для створення нових ліній зв'язку, так і для оновлення старих. Все тому, що оптоволоконний кабель має безліч переваг перед мідним кабелем або бездротової передачі даних.

Переваги оптоволокна

Головні переваги оптоволокна в тому, що його можна використовувати на великих відстанях, а також прокладати разом з силовими кабелями без наявності перешкод для сигналу. Завдяки цьому, вам гарантується надійне інтернет з'єднання, яке буде відповідати заявленій швидкості. Також забезпечується необхідна безпека, так як сигнал, що передається з оптики, які не випромінюється і його дуже складно перехопити і якщо буде завершена спроба фізичного злому вашої оптоволоконної системи, ви дуже швидко дізнаєтеся про це.

Монтаж і проектування ВОЛЗ для офісів, кафе, магазинів, готелів нічим не відрізняється. Наші фахівці віддають перевагу у використанні, в першу чергу, оптичної кабельної траси, так як стійкість у кабелю набагато вище, ніж у мереж, заснованих на бездротових технологіях передачі даних. Також кабельні мережі показують кращу стабільність роботи і стійкість до пікових навантажень.

Де замовити послуги по ВОЛЗ в Харкові?

Компанія IT-LANCE співпрацює з великими інтернет провайдерами міста Харкова та Харківської області, що дозволяє використовувати оптоволоконний кабель для підключення об'єктів. Ми надаємо послуги з прокладання волоконно-оптичних ліній зв'язку. Зараз як раз діють Доступні ціни на послуги монтажу та проектування ВОЛЗ .

Вверх