Абонентское IT обслуживание

Абонентське IT обслуговування

У більшості компаній, навіть найменших, є головний комп'ютер - сервер, на якому знаходиться основна інформація для загального доступу співробітників компанії, а також якась кількість комп'ютерів. Налаштування, адміністрування та технічне обслуговування сервера процес відповідальний і повинен виконуватися грамотним і досвідченим фахівцем. Для тих компаній, у кого немає штатного співробітника з даного питання, актуальна така послуга, як абонентське ІТ обслуговування .

Налаштування та адміністрування серверів і ПК організацій

Найпростіший сервер невеликої компанії або високонавантажені ресурси великого веб-проекту завжди вимагають відповідної настройки фахівцями. Це важливий процес, від якого буде залежати ваша подальша робота підприємства. Тому вкрай важливо, щоб цей обов'язок було покладено на грамотного фахівця, знає про різні параметри, розуміє весь процес проходження інформації по комп'ютерних мережах. Компанія IT-LANCE надає можливість віддаленої підтримки . У разі виникнення будь-яких питань або проблем, співробітники нашої компанії, для оперативності, можуть проводити віддалене адміністрування серверів і комп'ютерів .

Адміністрування серверів Linux і Windows, а також налагодження та обслуговування комп'ютерів включає в себе наступні послуги:

  • апаратна діагностика і виявлення проблем;
  • профілактика серверів, моніторинг систем, для попередження збоїв в роботі;
  • оптимізація процесів, що дозволяє прискорити роботу системи;
  • настройка політики доступу до ресурсів (інформації) та створення облікових записів;
  • захист від хакерських атак, настройка антивіруса;
  • всі види роботи з базами даних, настройка і оптимізація;

Технічна підтримка серверів і ПК

До серверів відбувається постійне звернення, особливо в веб-проектах. І процес запиту даних і отримання відповіді, досить складний. Навіть після правильно проведеної настройки необхідно подальше адміністрування. Технічна підтримка серверів і ПК має на увазі комплекс послуг забезпечують безперебійну роботу, профілактику і вирішення виниклих проблем, оновлення операційних систем, програмного забезпечення і антивірусів, робота з користувачами й обліковими записами.

Де замовити послуги з IT обслуговування в Харкові?

Компанія IT-LANCE є професійним представником в сфері IT-аутсорсингу в місті Харків. Наша відмінна риса - це грамотно і якісно виконувана робота і доступні ціни на послуги з налаштування та адміністрування серверів і комп'ютерів . Фахівці компанії мають сертифікати, а також проходять постійне підвищення кваліфікації, що дає нам можливість надавати нашим клієнтам сервіс найвищого рівня.

Вверх