Послуга приходить системного адміністратора

Приходящий системный администратор в Харькове

Одним з основних напрямків діяльності нашої компанії на ринку аутсорс послуг є надання ІТ послуг корпоративним клієнтам. У наш час будь-який бізнес вже не може обійтися без автоматизації та комп'ютеризації офісів і робочих місць. Компанія IT-LANCE допоможе вам забезпечити безперебійну роботу всієї техніки, яка у вас в офісі без особливих фінансових затрат. Послуги системного адміністратора - це найнадійніший і швидкий спосіб роботи з ІТ сферою вашого бізнесу.

Багаторічний досвід наших IT фахівців говорить про те, що ми готові вирішити будь-яку вашу проблему в найкоротші терміни і моментально надати послугу - системний адміністратор.

Послуги системного адміністратора для офісів, організацій і підприємств

Якщо в офісі вашої компанії виникли неполадки з комп'ютерною технікою, то наші фахівці протягом 30 хвилин готові виїхати безпосередньо на місце і усунути всі поточні проблеми. Бувають випадки, коли фізичне перебування фахівця в офісі не обов'язково. В такому випадку у нас завжди є можливість підключити фахівця до проблемного комп'ютера на віддаленій основі і оперативно виправити ситуацію. Варто підкреслити, що ви платите тільки за фактом виконаної роботи. То є вам тепер не потрібно утримувати в своєму штаті системного адміністратора на постійній основі і платити йому фіксовану заробітну плату за те, що він один або два рази на місяць налаштовує все обладнання, а час, що залишився виконує тільки дрібну роботу. Це значно економить ваші гроші. Виїзний або віддалений системний адміністратор на обслуговування офісів, організацій, магазинів, підприємств завжди готовий усунути будь-яку виниклу проблему і проконсультувати вас з будь-якого питання.

Якщо раптом вашу проблему не вдається вирішити безпосередньо на місці, наша компанія має можливість виділити резервне обладнання для підтримки вашої роботи, а несправне обладнання відправляємо в сервісний центр для проведення ремонту або заміни.

Ви більше не будете втрачати своє бізнес час в очікуванні ремонту техніки.

Наведемо список найбільш затребуваних наших послуг:

  • Проведення діагностики всієї комп'ютерної системи;
  • Профілактичне обслуговування;
  • Лікування від вірусів;
  • Налаштування і налагодження мережі;
  • Резервне копіювання інформації;
  • Установка і ремонт комплектуючих для ПК;
  • Установка корпоративного ПО;
  • Установка і обслуговування периферійних пристроїв;
  • Системне адміністрування Linux
Це не повний перелік послуг, які ми готові вам надати.

Де замовити послуги системного адміністратора в Харкові?

Замовити недорого послуги адміністратора в Харкові ви можете звернувшись в нашу компанію. Ми пропонуємо тільки самі доступні ціни на послуги приходить системного адміністратора . Вартість наших послуг завжди об'єктивно уточнюється і залежить від особливостей вашої компанії.
Компанія IT-LANCE - ваш швидкий і надійний помічник в ІТ сфері.

Вверх