IT аудит

ІТ аудит і консалтинг в Харкові

Комп'ютери вже давно увійшли в наше життя, значно її при цьому полегшивши. Можливості, які отримав чоловік з удосконаленням технологій та інтернету, дозволяють з кожним днем ​​покращувати робочий процес самих різних сфер. Однак кожен етап цієї схеми вимагає обслуговування, контролю і поліпшення якості та безпеки. Таке обслуговування називається аудит IT (ІТ) інфраструктури . Сьогодні it консалтинг для організацій, бізнесу, офісів, кафе, магазинів, готелів та інших підприємств необхідна послуга.

Що таке IT аудит?

Комп'ютерний аудит або аудит пк представляє собою діагностику всіх ваших систем і програмного забезпечення. Для початку фахівці проводять аудит інформаційної безпеки підприємства . Це особливо важливо для компаній, що працюють з фінансами або будь-якими іншими даними, які повинні залишатися строго всередині офісу. Більшість користувачів і не уявляють, наскільки просто потрапити із зовні в незахищену або незахищених мережу. Завдання перевіряючого встановити слабкі місця і усунути їх.

Аудит сервера - головного комп'ютера вашого підприємства. Будь-які дані і всі робочі процеси на офісних комп'ютерах зберігаються або проходять через сервери компанії. На них зберігаються загальні бази, до яких співробітники постійно звертаються. Безперебійна робота сервера вкрай важлива, можливі ситуації, коли через неполадки з сервером компанія втрачає все зберігаються на жорсткому диску. Саме тому подібна система вимагає постійної і регулярної діагностики, і проводиться вона повинна досвідченим фахівцем.

У більшості фірм варто більше одного комп'ютера, що вже говорити про великі компанії, де працюють і постійно взаємодіють один з одним десятки і навіть сотні людей. Щоб робочий процес був можливий, всі ці комп'ютери з'єднані загальною мережею. Аудит мережевої інфраструктури або локальної мережі виконується для безперебійної зв'язку між вузлами мережі. Залежно від типу системи, вихід з ладу одного з вузлів, може призупинити роботу на всьому підприємстві.

Все, що ви робите на комп'ютері, виконується за допомогою програм. Аудит програмного забезпечення допоможе виключити некоректну роботу ПО, а також встановлюються всі останні оновлення, для кращого функціонування.

Аудит інформаційних систем повинні проводити тільки професіонали.

Де замовити послуги з ІТ аудиту в Харкові?

Харків велике місто, де зосереджено безліч фірм, які потребують подібних послугах. Компанія IT-LANCE займає лідируюче місце на ринку IT аудиту. Нашою відмінною рисою є наявність сертифікованих і кваліфікованих співробітників. Доступні ціни на послуги проведення ит аудиту інфраструктури прибирають всі перешкоди на шляху до безпечної і налагодженої роботи всіх ваших систем.

Вверх