IT аутсорсинг

Комп'ютери та офісна техніка - це основна складова сучасного офісу для організації ефективного робочого процесу. У свою чергу потрібен постійний моніторинг за технікою, її періодичне сервісне обслуговування, модернізація і ремонт. Якщо включення в штат IT-фахівця економічно не вигідно або кількість комп'ютерів невелика, то доцільно скористатися послугами системного адміністратора на умовах аутсорсингу .

Що собою являє ІТ аутсорсинг ? На практиці, аутсорсинг являє собою виконання штатної роботи компанії, співробітниками інший профільної фірми. Іншими словами, коли вам необхідна будь-яка технічна підтримка, настройка програмного забезпечення або серверів і навіть ремонт комп'ютерної техніки, ви просто звертаєтеся в фірму, з якою уклали договір. Спеціаліст приїжджає до вас в офіс, або виконує роботу віддалено. ІТ аутсорсинг (IT outsourcing) бізнесу дозволяє власникам компанії істотно заощадити, оплачуючи тільки виконану роботу, а не весь робочий місяць, незалежно від зайнятості фахівця.

Компанія IT-LANCE надає повний комплекс послуг з адміністрування IT-інфраструктури для підприємств малого та середнього бізнесу. Ми пропонуємо як разовий сервіс зі створення, налаштування, ремонту і модернізації мереж, робочих станцій, серверів та іншого, так і послуги системного адміністратора в Харкові на постійній основі. Безперебійна робота Вашого офісу з мінімальними витратами на послуги діагностики та ремонту комп'ютерної та офісної техніки - наше основне завдання. Співробітники нашої компанії беруть активну участь у розвитку комп'ютерних технологій, саме тому ми можемо допомогти у вирішенні всього спектру комп'ютерних завдань.

При співпраці з компанією IT-LАNCE укладається договір на абонентське IT обслуговування офісу. Основні переваги роботи з нашою компанією:

  • Комплексний підхід. Ми надаємо послуги від монтажу до інтегрування вузькоспеціалізованої ПО на підприємстві.
  • Професіоналізм. Наші співробітники є сертифікованими фахівцями.
  • Надійність. Головне наше завдання - це безперебійна робота Вашого офісу.
  • Економія. Мінімальні витрати на послуги, без втрати якості.

IT аутсорсинг для обслуговування офісів, організацій

Так як основна частина клієнтів, яка звертається з питання IT аутсортинга, це співробітники офісів, підприємств та інших громадських організацій, ми надаємо послуги ит аутсорсингу на обслуговування інфраструктури офісів, кафе, магазинів, готелів . Перелік основних послуг:

  • проведення аналізу (діагностики) вже діючої офісної IT-інфраструктури, серверів та іншого обладнання;
  • установка політики доступу користувачів до файлів і комп'ютерної мережі;
  • установка необхідного програмного забезпечення на комп'ютери;
  • установка антивірусів і фаєрволом;
  • настройка серверів будь-якої складності і подальше їх обслуговування (адміністрування);
  • організація відмовостійкої комп'ютерної системи (установка системи, яка виконує резервні копії даних, установка резервного сервера)

Де замовити ІТ аутсорсинг для бізнесу в Харкові?

Ми - компанія IT-LANCE, яка пропонує вам доступні ціни на послуги ІТ аутсорсингу в місті Харків. З клієнтами ми укладаємо договір IT аутсорсингу організацій , який включає в себе: надання сервісних послуг від професіоналів у своїй справі, попередження збоїв, абонентське обслуговування комп'ютерів і серверів, настройка системного і прикладного програмного забезпечення.

Перейти до розділів:

Вверх