Впровадження і підтримка IP телефонії

Мабуть найбільшим плюсом такого типу зв'язку є вигідність використання. Впровадження, настройка і організація ip телефонії в офісі дозволяє вам значно скоротити витрати на телефонні дзвінки. Вся справа в принципі роботи, який значно відрізняється від традиційного телефонного зв'язку. Послуги ip телефонії проводяться через інтернет, і його наявність це все що вам потрібно для комфортної зв'язку зі світом. Говорячи про світ, мова не йде про межі міста або навіть країни. Такий тип зв'язку дозволяє стерти всі кордони. До того ж інтернет телефонія надає свої користувачам досить широкий спектр тарифів. Корпоративна або офісна телефонія «Під ключ» вкрай вигідна для великих компаній.

Якщо ваш бізнес пов'язаний з телефонними продажами, а саме так сьогодні просувають свої товари і послуги більшість компаній, то прозвон клієнтської бази за допомогою ip телефонії дозволить значно скоротити витрати на зв'язок. До того ж, вам необов'язково присутність співробітника в офісі, він може працювати на дому з будь-якої точки світу. Це також може відбитися на витратах оренди приміщень в вашу користь. Різні call центри та центри технічної підтримки вже давно оцінили і взяли на озброєння технологію ip телефонії. Це дозволяє їм мати сотні співробітників, але при цьому не витрачати великі суми на оренду офісів і їх зміст. Ніякої оренди, обслуговуючого персоналу і мінімум менеджерів.

Ще одна перевага полягає в повному контролі. Ви можете легко переглядати статистику дзвінків, на які номери вони були зроблені і як довго тривала розмова. Ви також можете встановлювати ліміти або різні обмеження. Подібні можливості дозволяють керівництву більш ефективно управляти своїми співробітниками і контролювати використання корпоративних мереж в особистих цілях.

Де замовити впровадження IP телефонії в Харкові?

Якщо ви оцінили всі переваги IP телефонії і бажаєте якнайшвидше ними скористатися, то компанія «IT-Lance» в місті Харків готова надати вам високу якість сервісу, за доступною ціною. Співробітники компанії професіонали своєї справи, які допоможуть вам налагодити зв'язок із зовнішнім світом за найвигіднішими для вас тарифами.

Перейти к разделам:

Вверх