Бездротові рішення WI-FI

Бездротові мережі (Wi-Fi мережі) - це альтернатива існуючим провідним мережам. У разі якщо кабель прокласти неможливо, фінансово затратно або небезпечно, краще використовувати бездротову технологію передачі даних (Wi-Fi технологія) для побудови локальної мережі.

Як показує практика, при створенні бездротових мереж треба приділяти велику увагу їх попередньому плануванню, саме тому в цьому питанні слід звернутися до профільних фахівців. В іншому випадку побудована система може виявитися неефективною, буде покривати не всю площу, систематично давати збої і не дозволить повноцінно її використовувати. І після всіх тимчасових і фінансових витрат дану систему доведеться повністю переробляти, залучаючи фахівців у цій сфері.

Наші фахівці допоможуть Вам організувати якісну та безперервну зону покриття WiFi на Вашому підприємстві, дотримуючись існуючих норм і стандартів. Перед початком робіт ми готуємо проект і розраховуємо вартість, що гарантує отримання замовником саме того результату, на який він розраховує.

Наші фахівці мають великий досвід у проектуванні бездротових мереж, їх монтажі, налаштуванні і подальшому обслуговуванні. Якщо Ви довіряєте роботу професіоналам, то Ваш вибір - компанія IT-LANCE. Наші сертифіковані фахівці допоможуть побудувати ефективну, стабільну і швидку бездротову Wi-Fi мережу.

Вверх