Створення та підтримка корпоративних мереж

Корпоративна мережа дозволяє об'єднати всі офіси і філіали вашого підприємства в єдиний інформаційний простір. Якісна організація корпоративної мережі - це надійний фундамент для Вашої беcпрепятственной роботи і далі розвитку. Фахівці нашої компанії можуть виконати ряд робіт з побудови кабельних і бездротових мереж, а також налаштування мережевого обладнання та організації безпечного каналу зв'язку і передачі даних.

Компанія IT-LANCE співпрацює з великими інтернет провайдерами, що дозволяє використовувати оптоволоконний кабель для підключення об'єктів. Наші фахівці віддають перевагу у використанні, в першу чергу, кабельної траси, так як стійкість у кабелю набагато вище, ніж у мереж, заснованих на бездротових технологіях передачі даних. Так само кабельні мережі показують кращу стабільність роботи і стійкість до навантажень. При монтажі ми враховуємо не тільки практичну, але і естетичну складову - в проект закладається максимально скритна прокладання кабельних трас.

Побудова, проектування і налаштування мережі

Будь-яка робота сьогодні виконується з використанням комп'ютера - створення документів, виконання розрахунків або збереження даних і багато одного. Важко уявити офіс без комп'ютера, а їх кількість прямопропорціанально кількості працюючих співробітників. Для того, щоб комп'ютери могли взаємодіяти один з одним, необхідно побудова мережі малого офісу, а в великих компаніях великої локальної мережі. Проектування і організація мережі підприємства складний і відповідальний процес, що включає в себе багато нюансів стосуються, як технологічної сфери, так і специфіки самої організації. Провести і підключити інтернет в офіс & mdash; це лише перший крок на шляху до об'єднання всіх комп'ютерів, що виконується нашими фахівцями, як профільної компанії.

Як комп'ютери взаємодіють один з одним?

Побудова мережі інтернет допомагає кожному співробітнику мати доступ до сервера і зберігається на ньому. Сервер - це серце вашої мережі. Організація та проведення комп'ютерних мереж для офісів, кафе, магазинів, готелів і інших підприємств, означає створення зв'язку між усіма вузлами (комп'ютерами) компанії. Існує кілька типів мереж і фахівець, грунтуючись на специфіці розміщення вузлів, визначає який тип підходить саме вам. Це дуже важливо, оскільки, в залежності від побудови мережі, вихід з ладу одного вузла, може відрізати від сервера і інтернету всі наступні в його гілці. Важливо, щоб таку роботу виконував досвідчений і спеціально навчений співробітник профільної фірми. Допущені помилки в процесі прокладки мережі, можуть надалі серйозно сказати на робочому процесі і на значному зниженні його ефективності.

Організація і створення офісної мережі дозволяє отримати локальний доступ одного вузла до іншого, що дуже зручно при передачі або постійному спілкуванні й використанні інформації зберігається не на вашій носії. Найчастіше, всю важливу інформацію розміщують на центральному комп'ютері, він же - сервер. А центральним він називається саме тому, що абсолютно всі гілки вузлів підключаються до нього. Так само, як і всі дороги ведуть в Рим, так і сервер об'єднує всю локальну мережу. Не варто пояснювати, чому правильне підключення і грамотне налаштування самого сервера вкрай важлива. В іншому випадку, проблеми можуть виникнути в самий невідповідний момент. Подібні роботи повинні довірятися лише професіоналам, а прочитання пари статей і перегляд декількох схем в інтернеті ніяк не можуть замінити досвід і роки навчання в університеті.

Де замовити послуги з організації мережі?

З кожним днем ​​з'являється все більше офісів, які потребують технічного обслуговування і підтримки. Компанія IT-LANCE володіє штатом висококваліфікованих фахівців в IT сфері. Ми можемо запропонувати доступні ціни на послуги організації мережі, які будуть по кишені для кожної організації. Пора довіритися профільним фахівцям.

Фахівці компанії IT-LANCE допоможуть Вам спроектувати, виконати монтаж та налагодження корпоративної мережі. Якщо у Вас вже є корпоративна мережа, то наші фахівці можуть виконати діагностику і технічне обслуговування для усунення несправних вузлів, а також для забезпечення надійності і безперебійності в її роботі.

Вверх