Купівля 1С:Підприємство

IT-LANCE є партнером «Спілки Автоматізаторів Бізнесу» і пропонує реалізацію проектів впровадження автоматизації управлінського та бухгалтерського обліку на базі програмних продуктів 1С: Підприємство і BAS - під ключ.

Дані програмні продукти допоможуть налагодити облік на підприємствах в будь-якій сфері і сприяти їх активному і динамічному розвитку.

Управління виробничим підприємством (УВП)
Управління виробничим підприємством (УВП)

Програмний продукт призначений для автоматизації обліку і управління на виробничому підприємстві. Програма «Управління виробничим підприємством для України» поділяється на окремі підсистеми: підсистема управління грошовими коштами, підсистема управління персоналом, підсистема бухгалтерського обліку та ін.

99000 грн

Управління невеликою фірмою для України (УНФ)
Управління невеликою фірмою для України (УНФ)

«Управління невеликою фірмою 8 для України (УНФ)» - це готове рішення для управління та обліку на підприємствах малого бізнесу. У програмі реалізовано все найнеобхідніше для нефіскального оперативного обліку, контролю, аналізу та планування на підприємствах з такими напрямами діяльності, як надання послуг (сервіс), підрядні (проектні) роботи, виробництво продукції, торгівля.

8400 грн

Управління торговим підприємством для України
Управління торговим підприємством для України

«Управління торговим підприємством для України» - універсальний програмний продукт для комплексної автоматизації підприємств, що здійснюють будь-які види комерційної діяльності.

22000 грн

Зарплата та управління персоналом для України
Зарплата та управління персоналом для України

Програма «Зарплата та управління персоналом для України» - це потужний інструмент для реалізації кадрової політики підприємства, а також автоматизації різних служб підприємства, від служби управління персоналом і лінійних керівників до працівників бухгалтерії.

8400 грн

Назва Вартість
Клієнтська ліцензія на 1 робоче місце 3300 грн.
Клієнтська ліцензія на 5 робочих місць 11610 грн.
Клієнтська ліцензія на 10 робочіх місць 22290 грн.
Клієнтська ліцензія на 20 робочих місць 42360 грн.
Клієнтська ліцензія на 50 робочих місць 100500 грн.
Ліцензія на сервер 1С:Підприємство 8 версія д/SQL (86-32) 24600 грн.
Ліцензія на сервер 1С:Підприємство 8 версія д/SQL (86-64) 42600 грн.
BAS Управління торгівлею
BAS Управління торгівлею

«BAS Управління торгівлею» - це багатофункціональне програмне рішення для автоматизації бізнес-процесів підприємства, яке займається дистрибуцією.

8400 грн

BAS Роздрібна торгівля
BAS Роздрібна торгівля

«BAS Роздрібна торгівля» - допомагає в веденні обліку в магазинах - незалежних або які належать до великої мережі. Вона дозволяє автоматично коригувати список товарів в торгових точках і на складах.

6690 грн

BAS ERP
BAS ERP

«BAS ERP» - це інноваційне рішення для побудови комплексних інформаційних систем з управління діяльністю багатопрофільних підприємств, Програмний продукт розроблено з урахуванням кращих практик автоматизації великого і середнього бізнесу та враховує специфіку обліку в Україні.

180000 грн

BAS Бухгалтерія
BAS Бухгалтерія. ПРОФ

«BAS Бухгалтерія» призначена для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку, включаючи підготовку обов'язкової (регламентованої) звітності, в організаціях...

6690 грн

BAS Бухгалтерія комплект для 5 користувачів
BAS Бухгалтерія. ПРОФ. Комплект для 5 користувачів

«BAS Бухгалтерія» забезпечує вирішення всіх завдань, що стоять перед бухгалтерською службою підприємства, якщо бухгалтерська служба повністю відповідає за облік на підприємстві, включаючи, наприклад, виписку первинних документів, облік продажів...

12900 грн

BAS комплексне управління підприємством
BAS комплексне управління підприємством

Дозволяє забезпечити потреби в автоматизації підприємств різних галузей і видів діяльності. Використання даного рішення буде найбільш ефективним в умовах зростаючого бізнесу малих і середніх підприємств, управлінські процеси яких вимагають чіткої координації...

34000 грн

Фітнес клуб
Фітнес клуб

Програмний продукт призначений для автоматизації управлінського і оперативного обліку в фітнес центрах, фітнес клубах, велнес центрах, йога студіях, басейнах, спортивних комплексах, оздоровчих установах. Програма не призначена для ведення бухгалтерського і податкового обліку - для цих цілей можна використовувати «Бухгалтерія 8».

20000 грн

BAS ERP
Управління автотранспортом стандарт для України

Програмний продукт призначений для автоматизації обліку на автотранспортних підприємствах, а також автотранспортних підрозділів різних організацій.

12300 грн

Громадське харчування для України
Громадське харчування для України

Рішення «Громадське харчування для України, редакція 2.0» призначене для автоматизації бухгалтерського і податкового обліку діяльності ресторанів, кафе, підрозділів громадського харчування готельних комплексів, виробничих і кондитерських цехів та інших підприємств громадського харчування.

11700 грн

Аптека для України
Аптека для України

Галузеве рішення «Аптека для України» розширює функціональні можливості типового рішення "Роздріб для України" для роботи зі специфічним асортиментом (лікарські засоби, товари медичного призначення) і бізнес-процесами (по-серійного обліку лікарських засобів, контролю фальсифікатів і термінів придатності, контролю правил ціноутворення тощо) аптек, як у варіанті одиночної аптеки, так і мережі аптек.

11700 грн

Проф
Договір на 12 місяців 6450 грн.
Договір на 6 місяців 3450 грн.
Договір на 3 місяці 1800 грн.
Договір пільговий 8 + 4, акція при покупці ПО 3810 грн.
Техно
Договір на 12 місяців 4500 грн.
Договір на 6 місяців 2400 грн.
Вверх