Впровадження торгового обладнання

Підключення, налаштування і професійний ремонт касового і торгового устаткування

Наша компанія пропонує комплексні рішення по впровадженню торгового обладнання. Ми допоможемо Вам налаштувати pos-термінали, касові апарати, сканери штрих-кодів, принтери етикеток, ваги, а так само підключити все обладнання до облікових програм. Супровід касового і торгового устаткування є одним з основних напрямків діяльності компанії IT-LANCE в рамках комплексного надання послуг нашим клієнтам. Ми - одна з небагатьох компаній в Україні, яка займається не тільки впровадженням, а й технічним супроводом контрольно-касового обладнання, pos-терміналів, сканерів штрих-коду, принтерів етикеток, електронних ваг і лічильників купюр.

Установка, підключення касового апарату, сканера штрих коду

Кожен підприємець прагне до процвітання свого бізнесу, залученню більшої кількості клієнтів. Сучасні покупці не люблять черг, вважають за краще не витрачати вільний час на покупки.

Для прискорення обслуговування, оптимізації робочого процесу дуже ефективно використовувати високотехнологічного торговельного обладнання, спеціалізовані комп'ютерні програми. Щоб забезпечити надійну, безперебійну роботу складних пристроїв доцільно звернутися до професіоналів. Висококваліфіковані інженери, програмісти компанії IT-LANCE швидко і якісно виконають:

 • установку і підключення касового апарата до комп'ютера або ноутбука будь-якого покоління;
 • настройку і програмування касового апарату , адаптують його до умов вашого підприємства, навчать персонал;
 • ремонт і технічне обслуговування касових апаратів (ККМ або ККТ) ;
 • порекомендують найбільш підходящу версію «BAS» , максимально спрощує процес введення інформації, складання звітів, оптимізує роботу всього об'єкта.

Демократична, доступна ціна на послугу ККМ або ККТ, що надається IT-LANCE, за короткий час виправдає себе з лишком.

Установка і настройка сканера штрих кодів, pos терміналу

Сканер штрих-коду - незамінний елемент автоматизації. Вже звична, розумна техніка значно спрощує і прискорює прийом, пошук, оборот товарів в базі, виключає помилки продавців. Сумісність сканера штрих кодів до «BAS» (8.2, 8.3, 7.7, роздріб) включає:

 • підключення до комп'ютера клієнта, POS - системі, касовим апаратом;
 • налаштування параметрів;
 • програмування в потрібний режим роботи;
 • тестування;
 • консультування персоналу.

Стандартна конфігурація всіх версій програми «BAS» передбачає наявність сканера, але на практиці його впровадження вимагає додаткового втручання компетентного фахівця.

Безготівкова система розрахунку - найпопулярніша у всьому світі. Всі ми воліємо оплату товарів і послуг електронними грошима, тому відсутність такого сервісу в торговому залі зменшує потік покупців, які цінують свій час. Установка і підключення pos терміналу оплати картами призведе до економії витрат на інкасаторські послуги, збільшення товарообігу: оплачуючи карткою, люди витрачають більше грошей. Еквайрингової термінал може бути:

 • стаціонарним;
 • переносним;
 • вбудованим в касовий апарат.

Для коректної роботи різних типів існують певні правила підключення, ремонту та обслуговування pos терміналів.

Кваліфіковані фахівці правильно встановлять, налаштують, протестуйте, пояснять, як працювати з різними картами:

 • чіпований;
 • безконтактними;
 • з магнітними смужками.

Установка зручних сервісних доповнень значно збільшує число задоволених, постійних клієнтів, гарантовано забезпечує динамічне зростання прибутку.

Налагодження та ремонт контрольно-касових апаратів (реєстраторів)

Для забезпечення обліку кількості реалізованих товарів і послуг, друку чеків та інших звітних документів в роздрібній торгівлі використовується касове обладнання.

Касове обладнання буває двох видів: електронні контрольно-касові апарати (ЕККА) та електронні контрольно-касові реєстратори (ЕККР. Електронний контрольно-касовий апарат (ЕККА) - повністю автономне касове обладнання з клавіатурою, яке може бути заздалегідь запрограмоване (Занесені найменування товарів і послуг, а так само їх ціни), може друкувати чеки та інші звітні документи. Поширені моделі ЕККА: IKС-M500, MINI-Т 400МЕ, MINI-500.02 МЕ, MINI-T51.01, MINI-500.02 МЕ, Калина-101Т, Datecs MP-50 Junior, MINI-600.04 МЕ і інші.

Електронний контрольно-касовий реєстратор (ЕККР) - касове обладнання без клавіатури, яке працює тільки під управлінням зовнішньої облікової програми, встановленої на комп'ютері.

Всі команди генеруються і відсилаються для виконання на ЕККР зовнішньої програмою.

Поширені моделі ЕККР: Datecs FP-T260, IКС-Е260Т, Марія 304Т, IKC-E810T, МІНІ-ФП81.01 і інші.

Надійність: Фахівці нашої компанії проконсультують Вас у виборі необхідного торгового обладнання, а після покупки допоможуть його правильно налаштувати і організувати зв'язок з облікового програмою.
Економія: Існує можливість провести комплекс заздалегідь запланованих робіт, що дозволяє підтримувати обладнання в постійній технічній справності.
Професіоналізм: Наявність штату кваліфікованих профільних техніків по торговому обладнанню дозволяє гарантувати високу якість ремонту.

Фахівці нашої компанії проконсультують Вас у виборі необхідного торгового обладнання, а після покупки допоможуть його правильно налаштувати і організувати зв'язок з облікового програмою.

Фахівці нашої компанії проконсультують Вас у виборі необхідного торгового обладнання, а після покупки допоможуть його правильно налаштувати і організувати зв'язок з облікового програмою. Наявність штату кваліфікованих профільних техніків по торговому обладнанню дозволяє гарантувати високу якість ремонту, який дозволить продовжити термін служби Вашого обладнання, зберігаючи при цьому всі його технічні функції. Так само існує можливість провести комплекс заздалегідь запланованих робіт, що дозволяє підтримувати обладнання в постійній технічної справності.

Компанія IT-LANCE має величезний досвід в сфері інформаційних технологій. Наші фахівці професійно виконують оснащення малого і середнього бізнесу сучасним автоматизованим обладнанням «під ключ». Переваги компанії:

 • високу якість, надійність;
 • доступна ціна на встановлення обладнання, програм, IT супровід підприємств м. Харькiв;
 • безкоштовне навчання працівників;
 • офіційне оформлення послуги.

Крокуйте в ногу з часом, впроваджуйте нові технології. З нами це просто і вигідно.

Вверх