Впровадження 1С:Підприємство

Компанія IT-LANCE надає послуги з впровадження 1С:Підприємство. Ми надаємо повний комплекс услгі, починаючи від покупки програми 1С:Підприємство, закінчуючи налаштуванням, обслуговуванням і подальшим доопрацюванням.

Життя кожного бухгалтера безпосередньо пов'язана з «1С:Підприємство». Ще зі студентських років вони проводять там майже весь день, вивчаючи всі нюанси роботи. Але як бути новій фірмі, в якій тільки-тільки починає налаштовуватися система бухгалтерії? Тут допоможе впровадження «1С:Підприємство» на підприємство і навчання. Кожна невелика компанія, стикалася з цією потребою, тому без такого корисного інструменту впорається ніяк не вийде. Є звичайно програми замінники, але вони і близько не стоять в порівнянні з «1С:Підприємство». Після установки ви зможете вільно користуватися всіма перевагами програми. Для невеликих компаній, які тільки недавно почали свою діяльність, головним критерієм є доступна ціна на послуги. Купити «1С:Підприємство» ви можете в нашій компанії, а фахівці проведуть грамотну настройку програми. Саме від якості настройки в Надалі буде залежати комфортність використання «1С:Підприємство».

Купівля «1С:Підприємство»

Якщо Вам необхідно здійснити покупку програми, ми рекомендуємо звернутися за консультацією в нашу компанію. Наші фахівці допоможуть зробити вибір програмного продукту «1С:Підприємство», виходячи з Ваших потреб, нададуть інформацію про особливості необхідної конфігурації, розкажуть про правила ліцензування та умови післяпродажного обслуговування, а також проведуть безкоштовну демонстрацію по роботі «1С:Підприємство».

У компанії IT-LANCE Ви можете отримати повний комплекс послуг по автоматизації бухгалтерського, управлінського і податкового обліку.

«1С:Підприємство» - це перший крок до автоматизації Вашого бізнесу. Другим кроком для отримання ефективно працюючої програми, необхідно розробити технічний проект автоматизації, зробити інсталяційні та пуско-налагоджувальні роботи, а також навчити користувачів працювати з системою. Якщо у вашому штаті не передбачено фахівець, компанія IT-LANCE буде рада надати комплексне рішення, включаючи поставку «1С:Підприємство», впровадження та технічний супровід.

Підтримка «1С:Підприємство»

Підтримка «1С:Підприємство» - це комплекс послуг, який передбачає побудову моделі автоматизації, складання технічного завдання, запуск повного функціоналу впроваджуваного програмного продукту, тестову експлуатацію, з подальшим навчанням і переходом на супровід.

Так як будь-яка компанія має свої завдання, свої методи ведення управлінського обліку і багато інших нюансів, наша компанія забезпечує індивідуальну розробку і впровадження кожного проекту «1С:Підприємство», враховуючи всі особливості.

Супровід «1С:Підприємство»

Компанія IT-LANCE надає великий ряд послуг із супроводу «1С:Підприємство» як в рамках регулярного абонентського обслуговування, так і в рамках виконання окремих (разових) задач від замовника.

Для грамотного і якісного супроводу фахівець повинен бути не тільки професіоналом в сфері програмування, але і повинен вміти поєднувати знання облікових механізмів «1С:Підприємство» зі знаннями бухгалтерського і податкового обліку. Ми надаємо послуги з супроводу як типових, так і самописних конфігурацій. У супровід входить необхідна доробка конфігурації, а також комплексна консультація користувачів з усіх виникаючих питань.

У компанії IT-LANCE програмісти мають великий досвід в обслуговуванні інформаційних систем на базі «1С:Підприємство». Ми можемо допомогти підібрати Вашому підприємству необхідний продукт «1С:Підприємство», а також доопрацювати його конфігурацію для вирішення Ваших завдань.

Вверх