Навчання 1С:Підприємство

1С:Підприємство - програма з великим функціоналом і безмежними можливостями. Це дозволяє гнучко використовувати її для різних завдань з різною складністю. Але при цьому це несе в собі і ряд негативних моментів. Головним з них є підвищена складність у використанні програми користувачами, які раніше не працювали в 1С:Підприємство.

Компанія IT-LANCE надає послуги з навчання 1С:Підприємство як для новачків, так і для впевнених користувачів. Наші фахівці мають колосальний досвід в практичному використанні 1С:Підприємство і зможуть навчити Вас користуватися цією програмою і отримувати від цього максимальну користь.

Навчання 1С:Підприємство - це один з необхідних етапів при впровадженні 1С:Підприємство на вашому підприємстві для автоматизації обліку, так як співробітники, які можуть використовувати функціонал даного програмного комплексу в повній мірі, будуть виконувати роботу ефективніше, а значить приносити більше прибутку.

Ви можете навчатися 1С:Підприємство в компанії IT-LANCE як в індивідуальному порядку, так і колективно. Ми допоможемо розібратися вам в різних версіях програми 1С:Підприємство, покажемо тонкощі взаємодії з функціоналом і навчимо основним аспектам роботи.

Ставайте професіоналами разом з компанією IT-LANCE!

Вверх