Навчання BAS

BAS - програма з великим функціоналом і безмежними можливостями. Це дозволяє гнучко використовувати її для різних завдань з різною складністю. Але при цьому це несе в собі і ряд негативних моментів. Головним з них є підвищена складність у використанні програми користувачами, які раніше не працювали в BAS.

Компанія IT-LANCE надає послуги з навчання BAS як для новачків, так і для впевнених користувачів. Наші фахівці мають колосальний досвід в практичному використанні BAS і зможуть навчити Вас користуватися цією програмою і отримувати від цього максимальну користь.

Навчання BAS - це один з необхідних етапів при впровадженні BAS на вашому підприємстві для автоматизації обліку, так як співробітники, які можуть використовувати функціонал даного програмного комплексу в повній мірі, будуть виконувати роботу ефективніше, а значить приносити більше прибутку.

Ви можете навчатися BAS в компанії IT-LANCE як в індивідуальному порядку, так і колективно. Ми допоможемо розібратися вам в різних версіях програми BAS, покажемо тонкощі взаємодії з функціоналом і навчимо основним аспектам роботи.

Ставайте професіоналами разом з компанією IT-LANCE!

Вверх