Відправити запит
Відправити запит
Познайомтеся з нами
ближче

Олександр Пишний — СЕО IT-LANCE

IT-LANCE — не просто компанія, це філософія досконалого світу IT. Кожен з нашої великої команди — це носій великої ідеї сучасної культури IT-простору. Ми зібрали кращих профільних фахівців з усіх куточків України. Кожен з нас ясно бачить картину ідеальної IT-інфраструктури.

Кожен день ми створюємо і робимо цей світ краще. Поки ви читаєте цей текст, IT-LANCE будує нову екосистему IT, для того, щоб бізнес оптимізувався і заробляв більше. Ми закріпили високу планку стандарту якості послуг, на яку рівняються.

Давайте дивитися в продуктивне майбутнє разом!

2015
Створення IT-LANCE

У 2015 році невелика команда сисадмінів-ентузіастів згуртувалася в жваву команду однодумців. Головною ідеєю було сіяти ефективність, відмовостійкість і безпеку серед it-інфраструктур компаній Харкова.

2017
Розвиток, незважаючи ні на що

У цей момент команда IT-LANCE вже досить впевнено стоїть на ногах. В обоймі близько 300 клієнтів, більшість - за межами рідного Харкова. Команда зростає і нас вже більше 20 чоловік.

2018
Стали "Компанією року" вперше
2019
Ми — другий раз «Компанія року»
2020
Третій раз поспіль IT-LANCE — «Компанія року»
2021
IT-LANCE сьогодні

Через наші руки пройшло близько 1100 клієнтів. Ми отримали сертифікат міжнародного стандарту системи менеджменту якості організацій і підприємств ISO: 9001:2015 і сертифікат міжнародного стандарту з інформаційної безпеки ISO:27001 діє до: 2013. Ми активно розвиваємося і працюємо з компаніями з різних куточків СНД.

У вас є хороший лікар, якому ви довіряєте своє здоров'я? IT-LANCE — це якраз такий лікар, але тільки лікуємо ми не людей, а цифрові організми. Ваш офіс — це складна система, в якій повинні справно працювати все "органи". Ми беремо "аналізи", призначаємо "лікування" і проводимо "операції". Робимо так, щоб віруси не пробралися до вас, а в ситуації, коли ви вступаєте в контакт з кимось, з вами була надійний захист. Записуйтеся на прийом і не бійтеся наших процедур. Це не боляче.
Ви будете працювати з нами
Головний менеджер проектів відділу інфраструктурних рішень
Поліна Хорошилова
Веду клієнтів за руку, від моменту надходження звернення і до задоволених "спасибі".
IT-архітектор відділу інфраструктурних рішень
Вадим Цилюрик
Провідний спеціаліст з IT-безпеки
Андрій Полтораков
Вмію швидко усувати несправності і красиво стояти на фото. Як бачите, на фото я вже стою.
IT-LANCE підтримує клієнтів на всій території України
партнери
Dell
Huawei
Dr.Web
Eset
Hikvision
Trassir
Залишилися питання?
Із задоволенням на них відповім

Провідний спеціаліст інфраструктурних рішень

Андрій Полтораков

Ваше ім'я
Ваш телефон
Задайте Ваше питання