IT-LANCE

IT-LANCE

Лідер в сфері вирішення IT завдань

Детальніше
IT-LANCE

IT-LANCE

Хто ми ?

Діяльність компанії спрямована в першу чергу на комплексне обслуговування підприємств
і організацій різного масштабу. Ми є постачальником IT-послуг для найбільших підприємств міста Харкова,
а також здійснюємо технічну підтримку IT-інфраструктур малого і середнього бізнесу в інших регіонах.

Наші послуги

Схема роботи

Політикою нашої компанії є висока якість послуг, що надаються і гнучкість в роботі з клієнтами.

IT-LANCE на власному прикладі показує роботу високопрофесійних інженерів і менеджерів, що володіють багатим досвідом реалізації складних проектів в області інформаційних технологій. Саме багаторічний досвід і аналітичний підхід дозволяють адекватно і оптимально спланувати складні проекти і в більшості випадків скоротити бюджет реалізації.

Головними перевагами нашої компанії є професійне, комплексне і креативне рішення проблем і завдань, що виникли у наших партнерів і клієнтів. При необхідності ми завжди вирішимо завдання в стислі терміни.

КРОК 1
Постановка завдання, збір необхідної інформації, визначення вимог до вирішення.
КРОК 2
КРОК 2
Розробка програмного продукту, встановлення та налаштування апаратних засобів.
КРОК 4
КРОК 3
Підтримка і супровід протягом експлуатації, аналіз ефективності і оптимізація.
КРОК 1
КРОК 4
Повний аналіз і дослідження задачі, моделювання рішення і формулювання технічного завдання.
КРОК 3
КРОК 5
Всебічне тестування і налагодження, впровадження готового IT-рішення в бізнес-процес клієнта.
КРОК 5

Наші Успіхи

0

виконаних IT завдань

0

реалізованих проектів

0

задоволених клієнтів

Наші клієнти

Це все гарно, - скажете ви, -
але чим ви краще інших

Більшість клієнтів приходять до нас за рекомендацією. Перед створенням цього блоку ми запитали: "- А чому ви нас радите?"

Компанія року
2018

Компанія року
2019

Компанія року
2020

Сертифікат міжнародного стандарту системи менеджменту якості організацій і підприємств ISO:9001:2015

Член “Спілки автоматизаторів бізнесу”

Сертифікат міжнародного стандарту з інформаційної безпеки ISO:27001:2013

Нам відповіли

Ви - експерти

Наші клієнти не чули слів: "- Ми за це не візьмемося". Розбираємося з обладнанням будь-яких конфігурацій і вендорів, а потім, індивідуально підбираємо рішення для вашого завдання. За роки роботи, ми вже напевно мали справу з інфраструктурою на зразок вашої. Знаємо сильні і слабкі сторони обладнання, операційних систем і програмного забезпечення.

Дуже швидко вирішуєте проблеми

Time is money. Час хвилини простою компанії одного з наших клієнтів обходиться йому в $12 000, тому ми, як ніхто розуміємо сенс цього виразу. Саме тому, час реакції IT-LANCE на несправності - одне з найкоротших на ринку. У вашому розпорядженні: перша і друга лінія технічної підтримки, закріплений менеджер проекту, група невідкладного реагування та виїзний технічний фахівець. Все для того, щоб бізнес не простоював.

Ви - надійні

З кожним зі своїх клієнтів ми підписуємо договір, в якому ми фіксуємо взяті на себе зобов'язання і тверді гарантії їх виконання.

Відчуваємо себе в безпеці

Жоден наш клієнт не постраждав від спроб атак на компанію. Ми високо цінуємо свою репутацію і довіру до себе.Наші клієнти знають: яка б інформація не потрапила в IT-LANCE, її конфіденційність буде залізно дотримана. Це завжди відображено в договорі про співпрацю з клієнтом.

Більш того, кожен з наших співробітників проходить тестування на поліграфі, і з кожним підписаний договір про нерозголошення інформації (NDA).

Закриваєте всі питання відразу

IT-LANCE бере на себе абсолютно всі завдання, пов'язані з IT.

Підбираємо надійні рішення, індивідуальні для кожного клієнта в залежності від стану IT-інфраструктури та завдань, які необхідно вирішити.

IT обслуговування в Харкові

Іт - Аутсорсинг являє собою комплекс послуг з комп'ютерної допомоги, які здійснюються сторонніми фахівцями без участі штатних співробітників компанії.

У список комп'ютерних IT послуг бізнесу входить ремонт і обслуговування комп'ютерної та офісної техніки, налаштування локальних мереж, обслуговування робочих станцій, віддалене системне адміністрування і т.д.

Для деяких компаній, як великих, так і дрібних, ІТ сервіс на комплексне обслуговування офісів вигідніше, ніж наявність власного відділу техпідтримки або навіть одного штатного системного адміністратора. У випадку з залученням аутсорсингових компаній ви платите фахівцеві тільки за фактом виконаної роботи.

Економічну доцільність залучення сторонніх ІТ фахівців підтверджує світовий досвід співпраці. Таким чином, даний IT сервіс є вигідною альтернативою звичайним найманим працівникам.

Виникає питання: «А як же бути в разі постійних збоїв роботи офісного обладнання? Адже для цього потрібна людина, яка має підтримувати його працездатність ». В першу чергу такі проблеми виникають від недостатньої компетентності персоналу. Коли до роботи приступає дійсно професіонал своєї справи, частота і характер поломок обладнання різко знижуються. Ми надаємо ІТ послуги для бізнесу тільки з залученням висококваліфікованих фахівців. Даний підхід і призводить до відсутності гострої необхідності утримувати в штаті компанії постійного системного адміністратора, при цьому компанія платить тільки за виконану роботу.

Де замовити ІТ послуги для бізнесу в Харкові?

Замовити недорого ІТ послуги для вашого бізнесу ви можете, звернувшись в нашу компанію. Ми виконуємо свою роботу швидко і якісно. Наша основна перевага - доступна ціна на IT супровід для малого бізнесу. Працюємо тільки в офіційному поле. Перед початком співпраці оформляємо договір на обслуговування організацій. В г. Харьков наша команда вже давно себе добре зарекомендувала на ринку ІТ послуг.

ІТ обслуговування організацій «IT-Lance» - це якість, надійність і компетентність.

Комп'ютерні послуги для офісів включають в себе:

Комп'ютерна допомога будь-якого характеру з безпосереднім виїздом фахівця в офіс;

Оперативний виїзд співробітника нашої компанії в разі серйозної поломки;

Проведення періодичної профілактики всього обладнання. Як правило, один раз на місяць.

Віддалене системне адміністрування без необхідності виїзду адміністратора;

Крім офісів компанією «IT-Lance» здійснюється ІТ підтримка і обслуговування інфраструктури офісів, магазинів, кафе, готелів та інших сфер діяльності.

Вверх