Компанія року 2018
Сертифікат № KP-0192018

IT-LANCE

Лідер в сфері вирішення IT завдань

Детальніше

IT-LANCE

Хто ми ?

Діяльність компанії спрямована в першу чергу на комплексне обслуговування підприємств
і організацій різного масштабу. Ми є постачальником IT-послуг для найбільших підприємств міста Харкова,
а також здійснюємо технічну підтримку IT-інфраструктур малого і середнього бізнесу в інших регіонах.

Наші послуги

Схема роботи

Політикою нашої компанії є висока якість послуг, що надаються і гнучкість в роботі з клієнтами.

IT-LANCE на власному прикладі показує роботу високопрофесійних інженерів і менеджерів, що володіють багатим досвідом реалізації складних проектів в області інформаційних технологій. Саме багаторічний досвід і аналітичний підхід дозволяють адекватно і оптимально спланувати складні проекти і в більшості випадків скоротити бюджет реалізації.

Головними перевагами нашої компанії є професійне, комплексне і креативне рішення проблем і завдань, що виникли у наших партнерів і клієнтів. При необхідності ми завжди вирішимо завдання в стислі терміни.

КРОК 1
Постановка завдання, збір необхідної інформації, визначення вимог до вирішення.
КРОК 2
КРОК 2
Розробка програмного продукту, встановлення та налаштування апаратних засобів.
КРОК 4
КРОК 3
Підтримка і супровід протягом експлуатації, аналіз ефективності і оптимізація.
КРОК 1
КРОК 4
Повний аналіз і дослідження задачі, моделювання рішення і формулювання технічного завдання.
КРОК 3
КРОК 5
Всебічне тестування і налагодження, впровадження готового IT-рішення в бізнес-процес клієнта.
КРОК 5

Наші Успіхи

0

виконаних IT завдань

0

реалізованих проектів

0

задоволених клієнтів

Наші клієнти

IT обслуговування в Харкові

Іт - Аутсорсинг являє собою комплекс послуг з комп'ютерної допомоги, які здійснюються сторонніми фахівцями без участі штатних співробітників компанії.

У список комп'ютерних IT послуг бізнесу входить ремонт і обслуговування комп'ютерної та офісної техніки, налаштування локальних мереж, обслуговування робочих станцій, віддалене системне адміністрування і т.д.

Для деяких компаній, як великих, так і дрібних, ІТ сервіс на комплексне обслуговування офісів вигідніше, ніж наявність власного відділу техпідтримки або навіть одного штатного системного адміністратора. У випадку з залученням аутсорсингових компаній ви платите фахівцеві тільки за фактом виконаної роботи.

Економічну доцільність залучення сторонніх ІТ фахівців підтверджує світовий досвід співпраці. Таким чином, даний IT сервіс є вигідною альтернативою звичайним найманим працівникам.

Виникає питання: «А як же бути в разі постійних збоїв роботи офісного обладнання? Адже для цього потрібна людина, яка має підтримувати його працездатність ». В першу чергу такі проблеми виникають від недостатньої компетентності персоналу. Коли до роботи приступає дійсно професіонал своєї справи, частота і характер поломок обладнання різко знижуються. Ми надаємо ІТ послуги для бізнесу тільки з залученням висококваліфікованих фахівців. Даний підхід і призводить до відсутності гострої необхідності утримувати в штаті компанії постійного системного адміністратора, при цьому компанія платить тільки за виконану роботу.

Де замовити ІТ послуги для бізнесу в Харкові?

Замовити недорого ІТ послуги для вашого бізнесу ви можете, звернувшись в нашу компанію. Ми виконуємо свою роботу швидко і якісно. Наша основна перевага - доступна ціна на IT супровід для малого бізнесу. Працюємо тільки в офіційному поле. Перед початком співпраці оформляємо договір на обслуговування організацій. В г. Харьков наша команда вже давно себе добре зарекомендувала на ринку ІТ послуг.

ІТ обслуговування організацій «IT-Lance» - це якість, надійність і компетентність.

Комп'ютерні послуги для офісів включають в себе:

Комп'ютерна допомога будь-якого характеру з безпосереднім виїздом фахівця в офіс;

Оперативний виїзд співробітника нашої компанії в разі серйозної поломки;

Проведення періодичної профілактики всього обладнання. Як правило, один раз на місяць.

Віддалене системне адміністрування без необхідності виїзду адміністратора;

Крім офісів компанією «IT-Lance» здійснюється ІТ підтримка і обслуговування інфраструктури офісів, магазинів, кафе, готелів та інших сфер діяльності.